Chcete získat a rozvíjet své manažerské dovednosti?

Využijte svou příležitost a přihlaste se do Manažerského školicího programu pro budoucí leadery.

 

Budoucí leadeři

Co to znamená?

Školicí program firmy Ball Corporation pro budoucí leadery je odrazovým můstkem pro pracovníky s manažerským potenciálem stát se budoucími leadery v mezinárodní společnosti s vysokými ambicemi. Vybraní uchazeči se připojí ke globální společnosti, která dnes zaměstnává přes 21 500 lidí a působí ve více než 50 zemích celého světa.

Pro koho je program určený?

Náš manažerský školicí program je otevřen absolventům (i bez pracovních zkušeností), ale i zkušeným pracovníkům z oboru.

Pro uchazeče znamená příležitost získat manažerské zkušenosti napříč různými výrobními úseky. Rádi přivítáme pracovníky s různým typem vzdělání i kulturním zázemím, protože různorodost naše podnikání obohacuje. Účastníci s ambicemi stát se budoucími leadery se v rámci našeho programu plně seznámí s manažerskými odpovědnostmi v závodu na výrobu plechovek

S čím se v rámci programu seznámíte?

Účastníci programu poznají nejrůznější aspekty výroby, ale i technické zajištění/údržba, BOZP a ochrana životního prostředí, kontrola kvality, lidské zdroje, průběžné zlepšování (CI/Lean), finance, plnění zákaznických požadavků a trvalá udržitelnost.

Účastníci budou pracovat pod vedením všestranně zkušených leaderů z různých úseků a absolvují praktické školení, aby si vyzkoušeli, jaké je to pracovat v přední linii konkrétního oddělení.

Chete rozvíjet svůj talent v jakémkoli oboru? Pomůžeme vám být úspěšní! V našem školicím programu dostanete příležitost naplnit svůj potenciál!

Těšíme se na vaše reakce,

Ball Beverage Packaging Czech Republic

 

 

Máš zájem o tuto pozici?

Dej nám vědět! Vyplň prosím tento formulář,
nebo napiš na prace@ball.com

Přetáhněte soubor sem nebo klikněte na Vybrat soubor

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o., IČ:64939294 č. p. 292, 330 02 Dýšina, Česká republika, jako správce osobních údajů, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje jsou získány na základě vzájemné komunikace, poskytnutých životopisů, vyplněných formulářů a pohybu po webových stránkách. Další osobní údaje mohou pocházet z veřejně dostupných zdrojů (rejstříků, evidencí, atd.). Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost Beneš & Michl s.r.o., IČ: 20846234 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tuto pracovní nabídku poskytujete správci své osobní údaje za účelem náborového procesu a po dobu realizace výběrového řízení. Vaše osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným osobám určených správcem, v míře nezbytné pro účely zpracování. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte jako subjekt údajů následující práva: (a) právo na přístup k osobním údajům, (b) právo na opravu nebo doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (c) právo na výmaz osobních údajů, (d) právo na omezení zpracování osobních údajů (e) právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů. Současně máte právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Bližší informace týkající se zpracovávání osobních údajů jsou dostupné na stránkách společnosti https://www.ballcorp.eu/zasady-ochrany-osobnich-udaju-uchazecu-o-zamestnani/ nebo mohou být na Vaši žádost poskytnuty kontaktní osobou pro dané výběrové řízení.

* Povinná položka


V případě, že nemáte zpracovaný životopis, kontaktujte
naše HR oddělení a domluvte s ním další postup.

+420 378 011 535