Václav Simr

Když je člověk šikovný a chce, není problém, aby se práci tiskaře naučil stejně jako já.

Před nástupem do Ballu jsem podnikal v oblasti zpracování dřeva. Hospodářská krize mě ale v roce 2010 postavila před tvrdou realitu a ze dne na den obrátila život vzhůru nohama. Nebyla práce a menší živnostník jako já měl najednou problém se na trhu práce vůbec udržet. Bylo nutné se rozhodnout co dál a porozhlédnout se po stabilním zaměstnání, které by mi zajistilo pravidelný měsíční příjem.

Do společnosti Ball jsem nastoupil díky mému tátovi, který zde v té době již několik let pracoval. Začínal jsem na paleťáku a po půl roku mě převeleli na pozici tiskaře.

Už od začátku jsem byl nadšen s jakou péči se mě kolegové z výroby ujali. Ačkoli jsem byl bez zkušeností, vše mi vysvětlili a ukázali, což mi pomohlo se rychle zorientovat a každým dnem odvádět lepší výsledky.

Jako tiskař se starám o tiskovou mašinu a o najíždění nových zakázek. Práce vyžaduje především velkou zodpovědnost, cit pro barvy a samozřejmě i průběžnou kontrolu, aby se zamezilo zmetkům a případným reklamacím.

p. Simr - nove foto

Fajn pracovní prostředí a jistota stabilního zaměstnání, to je přesně to, co od své práce očekávám. Dělám to, co mě baví, mám kolem sebe příjemný kolektiv lidí a každý měsíc mi přijdou peníze na účet, tak proč uvažovat o změně. Všichni jsou tu informovaní a každý, kdo chce něco sdělit, má možnost se vyjádřit. Ačkoliv je Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o. součástí nadnárodní společnosti, tak si naše ejpovická pobočka váží zejména domácích zaměstnanců a neupřednostňuje levnější pracovní síly, čehož si opravdu cením.

V Ballu panuje skvělá atmosféra a člověk se nemusí bát požádat o radu. I přestože se na stejnou věc zeptáte dvacetkrát, tak vám na ni pokaždé kdokoli ochotně odpoví.

Když je člověk šikovný, není problém, aby se práci tiskaře naučil kuchař, zedník, nebo truhlář, stejně jako já.


Máte zájem o práci v Ball?

Volné pracovní pozice