Systémový inženýr v oboru chemie

Máte zkušenosti v oblasti vodohospodářství, průmyslové chemie a jejím použitím ve firmě?

 

Chcete pracovat pro předního světového výrobce hliníkových nápojových plechovek, který se snaží vybudovat lepší budoucnost prostřednictvím udržitelnosti a inovací?

Ball Corporation je globálním lídrem v oblasti udržitelných produktů s více než 21 000 zaměstnanci po celém světě. Od nekonečně recyklovatelných hliníkových plechovek, kelímků a aerosolových obalů až po letecká řešení. V České republice nejsme žádní nováčci, v Dýšině u Plzně působíme již více než 25 let.

Nyní rozšiřujeme výrobní kapacity a pro náš nově budovaný závod v Plzni hledáme nové kolegy.

Pokud tedy hledáte novou výzvu ve stabilním, rychle rostoucím odvětví, přidejte se k nám a pojďte budovat svou kariéru v rámci nového projektu!

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

 

 

KOHO HLEDÁME?

 

 

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

 

 

Pro další otázky jsme vám dispozici na tel. +420 378 011 575 (535).

Těšíme se na váš životopis!

Máš zájem o tuto pozici?

Dej nám vědět! Vyplň prosím tento formulář,
nebo napiš na prace@ball.com

Přetáhněte soubor sem nebo klikněte na Vybrat soubor

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Ball Beverage Packaging Czech Republic s.r.o., IČ:64939294 č. p. 292, 330 02 Dýšina, Česká republika, jako správce osobních údajů, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje jsou získány na základě vzájemné komunikace, poskytnutých životopisů, vyplněných formulářů a pohybu po webových stránkách. Další osobní údaje mohou pocházet z veřejně dostupných zdrojů (rejstříků, evidencí, atd.). Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost Beneš & Michl s.r.o., IČ: 20846234 prostřednictvím svých elektronických systémů. Odpovědí na tuto pracovní nabídku poskytujete správci své osobní údaje za účelem náborového procesu a po dobu realizace výběrového řízení. Vaše osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným osobám určených správcem, v míře nezbytné pro účely zpracování. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte jako subjekt údajů následující práva: (a) právo na přístup k osobním údajům, (b) právo na opravu nebo doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (c) právo na výmaz osobních údajů, (d) právo na omezení zpracování osobních údajů (e) právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů. Současně máte právo obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů. Bližší informace týkající se zpracovávání osobních údajů jsou dostupné na stránkách společnosti https://www.ballcorp.eu/zasady-ochrany-osobnich-udaju-uchazecu-o-zamestnani/ nebo mohou být na Vaši žádost poskytnuty kontaktní osobou pro dané výběrové řízení.

* Povinná položka


V případě, že nemáte zpracovaný životopis, kontaktujte
naše HR oddělení a domluvte s ním další postup.

+420 378 011 535